0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

ماژول تابلو روان

تابلو روان متشکل از بلوک هایی به نام ماژول است. که بردی الکترونیکی است که برای ساخت تابلو های روان indoor  و outdoor استفاده می شود. و در انواع تک رنگ، سه رنگ، هفت رنگ و تمام رنگ عرضه بازار می شوند. و در دو ابعاد 16*16 و 32*16 طراحی و ساخته شده اند که نوع 32*16 کاربرد و طرفدار بیشتری دارند. همچنین متعلقاتی نظیر کابل فلت - کابل برق و واشر نیز دارد که از کابل فلت برای اتصال آنها ها  به هم و از کابل برق برای برق رسانی استفاده می شود. و کاربرد واشر نیز جلوگیری از ورود گرد و غبار و آب باران به درون تابلو روان است.

یکی از مزایای ماژول ها امکان تعویض آنها در هنگام خاموشی تعدادی از LED موجود در یک بلوک می باشد. بنابراین تعمیر تابلو های روان به خصوص نوع تک رنگ آن تا حدی ساده است. البته در صورتی که مشکل از برق یا کارت کنترل آن نباشد. و این به معنای آن نیست که افراد ی که تخصص لازم را ندارند نیز می توانند از پس تعمیر آن برآیند. از دیگر مواردی که باید به آن اشاره کرد فاصله بین LED های آن است که هر چقدر این فاصله کمتر باشد وضوح تصویر آن بیشتر می شود.

نوع تمام رنگ رنگ آنها قابلیت نمایش فیلم، تیزر، انیمیشن و... را دارند. در حالی که در نوع تک رنگ با برد بدون طیف، تنها میتوان متن و تصویر های ساده را نمایش داد. در این صورت با استفاده از کنترلر طیف دار علاوه بر متن، تصویر و انیمیشن را نیز میتوان نمایش داد. البته از لحاظ قیمت تابلو های تک رنگ بسیار به صرفه هستند و طرفدارن بسیاری نیز دارند.

توجه: بهتر است در تابلو روان به ازای هر 8 ماژول در آن از یک منبع تغذیه 5 ولت 40 آمپر استفاده کنید. این کار عمر ماژول هایتان را تا حدی افزایش می دهد.

دسته بندی: فروش ماژول تک رنگ LED -فروش ماژول تک رنگ SMD - فروش ماژول فولکالر LED - فروش ماژول فولکالر SMD

 

 

 

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()