0

LED اوال HG

10 / 10
از 1 کاربر

OVAL HG

لوازم تابلو LED >> اوال >>
کد کالا : 1414
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
تعداد سفارش :
قیمت : 270,000 (تومان)
یک گزینه را انتخاب کنید: :
مبلغ قابل پرداخت : 270,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

 

ال ای دی های Oval بیضی شکل هستند

ال ای دی های اوال زاویه دید بیشتری نسبت به ال ای دی های کلاهی دارند و این امر باعث می شود در طول روز که نور طبیعی است اگر از زاویه کنار به ال ای دی های اوال نگاه کنیم نور بهتری دارند.

 

 

بررسی تخصصی و اجمالی

 

LEDهای اوال در نورپردازی های تزئینی، نورپردازی تجاری و مسکونی و غیره استفاده می شوند.LED های اوال ظاهری بیضی شکل دارند که برای نمایش یک پیغام طراحی شده اند. این LED ها طوری طراحی شده که در فضای باز و نور خورشید با توجه به زاویه دید گسترده اش قابل خواندن باشند. LED های اوال طوری طراحی شده اند که در برابر حرارت و رطوبت بالا مقاومت بسیار زیادی  از خود نشان میدهند. این نوع LED حاوی مواد ضد UV هستند و همین مزیت باعث می شود هنگام قرار گرفتن جلوی نور خورشید در دراز مدت آسیب پذیر نباشند.

مزایا

مثبت از نظر زاویه دید led های اوال زاویه دید بیشتری نسبت به led های کلاهی دارند و این امر در طول روز که نور طبیعی بیشتر است باعث می شود که اگر با زاویه (از کنار) به تابلو هایی که با ال ای دی اوال ساخته می شوند نگاه کنید نور بهتری داشته باشند. البته در شب و یا حتی سایه این تفاوت چندان به چشم نمی آید.

معایب

منفی از نظر کیفیت نیز در کیفیتی برابر led های کلاهی اما قیمت کمتری نسبت به led های اوال دارند.
منفی از نظر زیبایی نور ال ای دی های کلاهی دارای نوری درخشان تر هستند و حتی زمانی که تابلو خاموش باشد جلوه خوبی دارند در حالی که تابلو های ساخته شده با ال ای دی اوال در حالت خاموش این ویژگی را ندارند.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()