0

LED کلاهی HP

10 / 10
از 1 کاربر

Hat HG

لوازم تابلو LED >> کلاهی >>
کد کالا : 1371
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
تعداد سفارش :
قیمت : 210,000 (تومان)
انتخاب رنگ: :
مبلغ قابل پرداخت : 210,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

 

ال ای دی های کلاهی برای ساخت تابلو های LED ثابت، لوازم تزئینی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. شکل ظاهری آن شبیه کلاه است و ظاهر شفافی نیز دارد. LED های کلاهی حتی زمانی که خاموش اند از زیبایی خوبی برخوردارند.

بررسی تخصصی و اجمالی

LED های کلاهی محصولی برای نمایش یک پیغام مربوط به هر صنف کاری است این LED طراحی زیبایی دارند و در رنگ های متنوعی روانه بازار شده است. شکل ظاهری آن ها همانطور که از اسم هایشان پیداست شبیه به کلاه هستند. کلاهک LEDهای کلاهی شفاف است و حتی در هنگامی که LED ها خاموش اند نیز جلوه ی زیبای خود را حفظ می کند. در این محصول به دلیل ظاهر بی رنگش نمی توان رنگ LED را هنگامی که خاموش است تشخیص داد. اما هنگام روشنایی نوری شفاف دارند. این محصول تشکیل شده از مواد ضد uv است و در برابر آفتاب مقاومت باورنکردنی را از خود نشان می دهد.

 

مزایا

مثبت از نظر زاویه دید led های اوال زاویه دید بیشتری نسبت به led های کلاهی دارند و این امر در طول روز که نور طبیعی بیشتر است باعث می شود که اگر با زاویه (از کنار) به تابلو هایی که با ال ای دی اوال ساخته می شوند نگاه کنید نور بهتری داشته باشند. البته در شب و یا حتی سایه این تفاوت چندان به چشم نمی آید.

معایب

منفی از نظر قیمت نیز در کیفیتی برابر led های کلاهی قیمت کمتری نسبت به led های اوال دارند.
منفی از نظر زیبایی نور ال ای دی های کلاهی دارای نوری درخشان تر هستند و حتی زمانی که تابلو خاموش باشد جلوه خوبی دارند در حالی که تابلو های ساخته شده با ال ای دی اوال در حالت خاموش این ویژگی را ندارند.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()